1509109_1616264758586743_7684010244899169837_n

W dniu 12 czerwca 2015 roku otrzymaliśmy odpowiedź na nasz wniosek o wszczęcie procedury utworzenia jednostki pomocniczej Dzielnicy Kazimierz Górniczy. By doszło do wyborów do Rady Dzielnicy konieczne jest zebranie podpisów poparcia co najmniej 10% mieszkańców Kazimierza Górniczego tj. co najmniej 634 podpisy.

pismo

Pismo Naczelnika Wydziału Organizacyjnego i Informatyzacji – kliknij aby powiększyć.

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do zbierania podpisów w dniu 17 czerwca o godzinie 18:00 na spotkanie organizacyjne na którym rozdamy zgodne z podanym przez Urząd Miasta wzorem listy poparcia oraz materiały informacyjne.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do kontaktu : tel.: 570 015 575, e-mail: rada.kazimierz@gmail.com lub przez profil na FB – TAK dla Rady Dzielnicy Kazimierz Górniczy!

Równolegle w przyszłym tygodniu zostaną uruchomione punkty w których mieszkańcy będą mogli oddać podpisy oraz rozpoczniemy akcję informacyjną.

W taki sposób zostaną oznaczone punkty informacyjne w których będzie można złożyć podpisy poparcia. Lista tych punktów zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

W taki sposób zostaną oznaczone punkty informacyjne w których będzie można złożyć podpisy poparcia. Lista tych punktów zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

 

Mamy nadzieję, że szybko uda nam się zebrać odpowiednią ilość podpisów.

Lista ulic których obszarem ma obejmować jednostka pomocnicza Dzielnica Kazimierz Górniczy (tylko mieszkańcy tych ulic będą mogli oddawać podpisy poparcia) :

 • ul Aleksandra Fredry,
  ul. Armii Krajowej od nr 22 do nr 86 (parzyste) i od nr 29 do nr 85 (nieparzyste),
  ul. Boczna,
  ul. Brunona Jasieńskiego,
  ul. Dworcowa,
  ul. Główna,
  ul. Gustawa Morcinka,
  ul. Jana Kasprowicza
  ul. Kazimierzowska,
  ul. Kościuszkowców,
  ul. Leopolda Staffa ,
  ul. Lucjana Szenwalda,
  ul. Mikołaja Reja,
  ul. Nowa,
  ul. Ogrodowa,
  ul. Rzemieślnicza,
  ul. Szmejka,
  ul. Sztygarska,
  ul. Wagowa,
  ul. Władysława Broniewskiego,
  ul. Wopistów,
  ul. Zielona.

Komentarze

O Autorze

Zobacz także: